Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama

Günümüzde ev dekorasyon eşyaları olmazsa olmazlar arasındadır. Zaman içerisinde alındığı gibi aynı yenilikte kalamayan ve bakım ve temizlik gerektiren bu dekorasyon malzemeleri bazen sıkıntı yaratmaktadır. Ev dekorasyon malzemesi içerisinde yer alan koltuklar zamanla kirlenmeye maruz kalan ve eski canlılığını kaybeden eşyalar arasında ilk sıralarda yer alır ve yeniliğini uzun süre koruyamaz. Gerek ev dekorasyonunda gerek ise diğer yaşam alanlarında kullanılan koltuklar sık oturulma, misafir ağırlanırken dikkatsizlik sonucu lekelenmelere maruz kalabilir ve zaman içerisinde kirlenir. Koltuk silme ev hanımları arasında zahmetli işler arasında yer alır, hem zaman hem de fazla insan enerjisi tüketir. Koltuk silme ve temizleme için önceden bir planlama yapmak gerekir.

Firma Olarak Hizmet

Çok geniş kapsamlı temizlik işleri ile uğraşan pek çok firma evde koltuk yıkama işleri yapar. Bu firmalar arasında yer alan ve farklı uygulamaları ile adından ülke genelinde bahsettiren Chemdry kirlenmiş, lekelenmiş, insan sağlığını olumsuz etkileyecek bakterilerden arındırma, toz ve hijyen konuları da dahil temizlenmesini istediğiniz halı koltuk gibi eşyaları yaşam alanı sınırlarınızda temizler. Gün içerisinde getir- götür işleri olmadan tertemiz ve mis gibi kokan koltuklarınıza yeniden kavuşmanızı ve kullanmanızı sağlar.

Profesyonellik

Koltuk yıkama temizlik elemanlarımız, alanında profesyonel olmuş kişilerdir. Chemdry yasal kurumsal bir firma olduğu için güvenle evlerinizde çalışmaları sorun yaratmaz. Kısa zaman aralığında ekip ve ekipmanları ile sadece temizleme değil aynı zamanda hijyenik bir bakım yaparak iç, dış, kenar ve ayrıntılı koltuk alanlarını yıpratmadan önce uygun solüsyonlar ile yıkama sonrasında kurutma işlemine tabi tutar ve size iş teslimi anlaşmış olunan kurallarda teslim eder. Memnun kalmadığınız durumlarda firma elemanları istenilen kısımlarda yeniden bir temizleme yapar.

Nerelerde Uygulanır

Tabir olarak her ne kadar adı evde koltuk yıkama olsa da aslında otel, misafirhane, kafeterya, hastane, özel yada kamu kurum gibi temizlenmesi gereken mekanlarda her tür koltuk modeli ve üretim malzemesi dahil olmak üzere firmaca görevlendirilen ekip ve ekipman ile yerinde temizleme yapılmaktadır. Kişisel yaşam alanlarınızda bulunan koltukları en iyi temizleme metodu Chemdry firmasının yıkama ve temizleme yöntemi ile mümkündür. Ülkemiz dahilinde pek çok ilde Chemdry temizlik şirketi hizmet vermektedir.

Uygun ve Rahatlık Açısından

Evde koltuk yıkama yöntemi her kesimi mutlu edecek bir uygulama olmakta ve tercih edilmektedir. Evden koltuk nakli, bulunan alanda yıkama işlemi sırasında bekletilme gibi sorunlarla karşılaşmadan monte ve demonte işlemleri ile uğraşmamak, hane sahibi tarafından anında temizliğinin kontrol edilebilmesi ve daha pek çok açıdan uygun olmakla birlikte maddi olarak ta daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca aynı gün içerisinde yer değiştirmeden evde yapılan bu temizleme işlemi ile misafir ağırlamak mümkün. Zamanı ve enerjiyi müşterisine bırakan temizlik firması anlaşmalı hizmetler de vermektedir.

İçerik ve Hizmetin Kaynağı : https://www.chemdry.com.tr/ev/koltuk-yikama

Dünyanın Lider Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Temizleme Firması

Halı yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetinde dünya lideri konumuna gelen Chem-Dry, Entrepreneur Magazine tarafından 25 yıl boyunca peş peşe kategorisinin 1 numarası olarak seçilmiştir. Bununla birlikte, ilk 100 global franchise’dan biri olarak Franchise Direct ödülüne laik görülmüştür. Dünya çapında 4,500 şubesi ile Chem-Dry, yerel franchise sahipleri sayesinde 51 ülkeyi kapsayan hizmet ağı ile dünyanın bir numaralı halı yıkama firmasıdır.

Aileniz için en iyi temizlik hizmetini sunmak için sektörün en üstün, en güçlü ekipmanları ile tescilli temizleme solüsyonlarımızı kullanıyoruz. Söz konusu kalite ve değer olduğunda Chem-Dry’a güvenebilirsiniz. Hakkımızda yapılan olumlu yorumlara sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

About Chem

Images

Related Posts

Log in to post a comment.